KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299316
nr 1429 9316
Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka på klippor. Olja på duk, 31x21, yttermått inklusive ram: 35x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:29:34
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr